Afyon İkbal Termal Otel & Spa

afyon termal otelleri

İkbal Termal Otel & Spa , termal oteller arasında en iyi olma yolunda vizyonu olan bir oteldir. Kültür seviyesini en üst noktaya çıkarırken, iş ve alışveriş gezilerinizi daha rahat yapacağınız, kendiniz ile birlikte geldiğiniz kişilerin huzurunu ve konforunu üst seviyelere çıkarabileceğiniz bir oteldir.

Konumu bakımından 3 bölge (Ege, Akdeniz ve İç Anadolu) kesiştiği noktada bulunan, tarihi ve doğal güzellikleri birbirine bağlayan her kesimden bir şeyler ifade eden termal otellerin başkenti unvanına sahip Afyonkarahisar’da alışveriş merkezi içerisine konumlanan otel siz değerli ziyaretçilere her daim unutmayacağınız anlar yaşatmak için sizleri bekliyor.

İKBAL TERMAL OTEL & SPA ÖZELLİKLERİ

İkbal Termal Otel & Spa, 115.000 metre karelik alan içerisinde bulunan otel aynı zamanda da üstü açık alışveriş merkezini de barındırmaktadır. Termal otel tesisinin içerisinde işleriniz için toplantı salonları, termal alan, spa ve wellness merkezini barındırmaktadır. Eğlence ve aynı zamanda konforun üst seviyeye çıktığı İkbal Termal Otel & Spa merkezinde, Fransız usulü geniş balkonlar, konforlu odalar ve rahatınız için gerekli olan her detayı barındırıyor.

Termal otelde odalar kategoriler ile sınıflandırırmış olup oda  seçimi de  sizlerin arzusuna bırakılmış olup toplamda 286 oda bulunup, ek yataklar ile birlikte de toplamda 860 kişi kapasiteli termal otel tesisini barındırıyor.

Afyon termal otelleri arasında en çok müşteri memnuniyetine sahip olan otellerden biri konumunda olan İkbal Termal Otel & Spa her daim müşterilerine en üst seviye teknoloji ile de sınırsız konforlu tatil imkanı sunuyor.

2 YorumBir Yorum Bırakın

  • Otelin içinde özel termal alanlar özel hamamlar bulunmakta rahatlık isteyenler için bire bir ben telefonumu kapatıp bir hafta hiç açmadan zaman geçirdim çok ta memnun kaldım

  • Her kesimin ilgisini çekiyor, hem tarihi bölgelere yakın olması hemde termal olması gerçekten çok ilgi çekici bir yer her sene oldukça turistede ev sahipliği yapıyor.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *