Afyon Korel Thermal Resort Hotel

termal oteller afyon

16 Eylül 2006 tarihinde hizmete açılan Korel Thermal Resort Hotel Clinic & SPA, basınla birlikte ise resmi olarak 9 Aralık 2006 tarihinde açılmıştır. Bulunduğu konum itibariyle Türkiye’nin 4 önemli illerine (Ankara, İzmir, İstanbul, Antalya) giden yolun kesiştiği noktasında bulunan termal otel Afyon şehir merkezine de 13 km uzaklıktadır. Bulunduğu konuma en yakın havalananına 45 km mesafesindedir.

Termal Otel Özellikleri

Afyon termal otelleri arasında yer alan bu otelin toplam oda sayısı 329 olup, kapasitesi de 1000 kişiliktir. Oda tipi bakımından 9 kategoriye ayrılan otelde, oda tipleri; standart, president süit, kral large, junior, corner, teras, connection ve engelli olmak üzere oda seçenekleri ayrılmıştır. Bütün odalara endeksli merkezi klima, banyoda saç kurutma makinası, telefon, mini bar, uydu yayınlı Tv ve kasa bulunmaktadır. Otelde bulunan geniş ağı olan kablosuz internet özelliğinde tüm tesisin geneline hizmet vermektedir.

Korel Termal Resort Clinic & SPA termal otelinde toplamda 2 açık 4 de kapalı olmak üzere 6 havuz bulunmaktadır.  Termal kısımda kaplıca kürleri içinde ayrıca 4 adet termal havuz ve 8 adet de özel konumlu aile havuzu bulunmaktadır. Termal otel tesisinde bulunan uzman çalışanlar tarafından masaj, çamur banyosu, bitki banyosu ve cilt bakımları, zayıflama kürleri uygulanarak siz değerli müşterilerine kesintisiz konforlu hizmet sunmaktadır. Termal otel tesisinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezide bulunuyor olup uzman doktorlar tarafından kas zayıflıkları bilgisayar ortamında belirlenip ona göre tedavi uygulanılıyor. Otel tesisi klinik ve Spa olarak açılmış olup toplam da 4000 metre karelik alan içine kurulmuş olup tesis SSK ve Bağkur anlaşmaları bulunmaktadır.

2 YorumBir Yorum Bırakın

  • Diğer otellere göre daha geniş ve kapsamlı, tam 6 adet havuzu bulunuyor isteğinize göre havuz ihtiyacınızı giderebiliyorsunuz ayrıca termal olması ayrı bir hava katmış gerçekten diğer otellerde bulamayacağınız bir ortam.

  • Otel dört büyük il ile yolları kesişiyor yani tatile gelen bir çok şehirden insan var, bu sene afyon korel termal resort otele gittim iyikinede gitmişim hiç geçirmediğim vaktileri geçirdim hemde çok uygun fiyata.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *