Afyon Akrones Hotel

afyon termal otelleri, akrones hotel

Afyon termal otel konsepti içerisinde yer alan, şehrin termal suları ve tam bir şifa merkezi olan konumuyla açılan  Akrones Hotel ile ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. 5 yıldızlı otel deneyiminde bulunan otel ile konforlu tatil deneyiminizi yaşayıp termal otelde ruhunuzu dinlendirmek ve huzura kavuşmak için şifa bulacaksınız. Afyon şehrinde bulunan Akrones Hotel,  Afyon şehir merkezine 10 kilometre uzaklığında olup, havalimanına 45 kilometre, Uşak havalimanına 90 kilometre uzaklığında bulunuyor. Gerekli saatlerde otel de bulunan servis aracı ile havalananına misafir transferi sağlanabiliyor.

Akrones Hotel Afyon

Akrones Hotel de bulunan konaklama paketleriyle siz değerli misafirlere kolaylık sağlanıyor. Otel toplamda 97.000 metre kare alana konumlandırılmış otel ,toplamda 317 tesis odası bulunuyor. Akrones Hotel Tesisin 16.000 m² alana kurulu Aqua Munda Spa Merkezi’nde bay-bayan termal havuz, karma havuz, bay-bayan kapalı havuz, bay-bayan sauna, bay-bayan Türk Hamamı, tuz odası, bayan ve bay buhar odası, macera duşları, kar çeşmesi bulunarak termal otel konseptini en iyi şekilde misafirlerine sunuyor. Otel de bulunan işin de uzman aşçılar sayesinde hazırlanan sabah akşam yemekleri ücretsiz onun dışında yenilen yemekler ücretli. Tesis konseptinde içilen yerli yersiz tüm içecekler ücretli.

Akrones Hotel, lüks konseptiyle değerli misafirlerine her daim en iyi tatili yaşatmak için çabalıyor. Otel odalarında ve otel tesisinde müşterilerin her ihtiyacı düşünülerek, ihtiyacı olan her şey otel içinde konumlandırılmıştır.

 

2 YorumBir Yorum Bırakın

  • Bay bayan şeklinde ayrılmış özel ve büyük havuzlar, geniş ve kapsamlı odalar gerçekten gittiğim otellerden en beğendiklerimden birisi bu seneye inşallah bu seferde ailemle birlikte gideceğim.

  • İçerisinde her alanda her aktivite var bizim çocuklarımız için bizim için türlü türlü zaman geçireceğiniz alanlar mevcut hemde öyle yüksek tatil fiyatlarıda yok kıştan yer ayırtınca dahada ucuz oluyor.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *