Afyon Budan Thermal Hotel & Convention Center

termal oteller afyon

Her sene onlarca insanın Afyon  termal otel konseptinde ziyaret ettiği termal otellerin başında gelen Budan Thermal Hotel & Convention Center gelen misafirlerine her daim özenle davranarak otelden memnuniyet ile ayrılmalarını sağlıyor. Geçmiş bakımından fazla geçmişi olmayan 10 Kasım 2013 tarihinde hizmete girse de kısa süre içerisinde adını duyurarak oldukça fazla misafir ağırlamaktadır. Otel açılısında ki sloganları olan “Afyon’un en yeni ve en kapsamlı termal oteli” sözünü her daim yerine getirmeye çalışan Budan Thermal Hotel & Convention Center yetkilileri 7’den 70’e her kesimi mutlu etmek amacıyla 7/24 hizmet vermektedir.

BUDAN THERMAL HOTEL ÖZELLİKLERİ

Budan Thermal Hotel & Convention Center, 28.100 metre karelik alanda bulunup ekstra olarak da 17.500 metre karelik açık sahasıyla birlikte termal otel konseptini yürütmektedir.

Otel İzmir karayolunun 5. Kilometresinde bulunmaktadır. Otelin bulunduğu yer itibariyle Afyon merkeze 5 km, otogara 4 kilometre, Afyon havalimanına 55 kilometre bulunup ihtiyacınız olan her yere merkezi konumdadır. Tesis, düzenli olarak Turizm ve Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenip hijyen kontrolü yapılmaktadır. Otel Restoranımız da çalışan dünya mutfağını iyi bilen aşçılar sayesinde siz değerli misafirlerine eşsiz lezzetler sunmaktadır. Tesiste bulunan eğlence, müzik olanakları, termal kaplıca çeşitliliği düşünülerek en teknolojik ürünler kullanılmıştır.

Termal otel tesisinde, Osmanlı dönemine ait motifler ile yapılmış bay-bayan için Türk Hamamları, termal havuzlar, saunalar, jakuziler, açık kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, cilt bakım tesisleri, buhar banyosu yapacağınız alan gibi pek çok olanağa sahiptir.

Budan Thermal Hotel & Convention Center, 134 standart oda, 3 adet connect oda, 8 Deluxe oda, 8 Corner Deluxe Suit Oda, 2 adet kral suit odası, 2 adet bedensel engelli odası ile birlikte toplamda 157 oda ve 450 yatak kapasitelidir.

2 YorumBir Yorum Bırakın

  • Otel bir çok alana gerçekten yakın tüm işlemlerinizi çok yakın mesafeye giderek yapabiliyorsunuz, ayrıca özel oluşturulmuş türk hamamları gerçekten çok güzeller bir kez gidip özel motiflerle süslenmiş türk hamamını görmenizi öneririm.

  • Merkeze, otagara ve diğer ihtiyaç duyulacak tüm konumlara yakın olacak şekilde konumlanmış, ayrıca açık saha alanı ilede tüm isteklerinizi yerinize getirebiliyorsunuz. Çok geniş olduğu için herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *