Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü

Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü 15 metrekarelik alan içerisine kurulmuş olup Afyon termal otelleri arasında Sağlıklı Yaşam Köyü tasarımını almıştır. Tesisin yüzde 65’lik bölümü gelen misafirlerin daha konforlu ve huzurlu yaşayabilmeleri için yeşil alan ve sosyal mekanlar olarak ayrılmıştır. Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü tesisini oluştururken ekolojik bir tasarım anlayışına önem verilmiştir. Afyon şehrinin yerel mimari özelliklerini de bünyesinde barındıran tesis bölgedeki doğal taşlardan da yararlanmıştır.

Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü’ne yerleştiğinizde tesiste bulunan şifalı sularından sağlık bulacakken, diğer bahçeli ortamlarda da sizin için yetişen organik ürünlerle de ağzınız lezzet ile dolacak. Yamaç üzerinde bulunan Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü mimarisi sebebiyle termal oteller arasında güneşten en fazla faydalanan tesis konumundadır.

Termal Otel Özellikleri

Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü’nde bulunan evler, dubleks taş termal villa ve 1+1 stüdyo seçeneklerinde oluşmaktadır. Her villa da termal otellerde bulunan termal sular ile doldurulmuş kişiye özel havuzlu Türk hamamı ve kendi eviniz de gibi yaşayacağınız salon, mutfak, tuvalet ve geniş bir ev terası bulunmaktadır. Evinizde bulunan teras direk olarak yine evinize ait olan bahçenize açılmaktadır. Evin içeresinde; uydu yayınla televizyon, fırın, ocak, buzdolabı, çatal gibi her türlü mutfakta işe yarayacak eşyalar mevcuttur. Türk hamamının dışından evlerde duşlu banyo bulunmaktadır. Evler yerden ısıtma sistemiyle döşenmiştir. Tesisin her yerin sınırsız bir şekilde Wifi imkânı sağlanmaktadır. Villalarda 1 adet çift kişilik yatak odası bulunmaktadır. Toplamda 4 yetişkin 2 adet çocuk ağırlayabilecek imkana sahiptir.

Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü içeresinde bulunan tesisler ise bakkal, kahve evi, kahvaltı evi, spor salonu, hamam, sağlık merkezi (SPA) ve anfi tiyatro ile hem vücudunuzu yenilerken hemde güzel vakit geçirebileceksiniz

 

 

 

 

 

 

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Tamamen doğal bir ortam yaratılmış, biz arkadaşlarla kalmaya gittik. Çok memnun kaldık hem doğanın içerisinde olduk hemde konforumuz son noktada oldu seneye tatile çıkışımızda bu sefer ailelerimizle birlikte gideceğiz.

  • Çok güzel bir ortam yaratılmış, doğanın içerisinde çok güzel bir şekilde tatil yaptık önceki tatillerime göre bu sefer daha değişik ve eğlenceli zamanlar geçirdim doğal ortamların tadı her zaman bir ayrı oluyor.

  • Tesis içerisinde bir çok sağlıklı su bulunmakta, sanki teknolojinin hiç olmadığı tamamen doğal bir yaşama gitmişiz gibi bir hissiyat verdiriyor bize, hiç bir otelde almadığım hissiyatı aldım herkese tavsiye ederim.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *