Çınar Termal

Afyon termal otellerin konsepti olan aynı zamanda da Afyon denilince akla gelen ilk şey olan termal kaplıcalar ile siz değerli misafirlere hizmet sunmaktadır. Afyon da 105.000 metrekare alan içerisine kurulan ve Türkiye’nin en büyük ve en gözde termal tatil köyü olan Çınar Termal bulunduğu alan içeresinde 2 Etaptan oluşmaktadır. 16 bloktan toplamda 33700 devreden oluşan Çınar Termal her daire için sizlere 10 günlük tatil hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz takdirde tapusunu da satın alabileceğiniz daireler ile çocuklarınıza güzel miraslar bırakabilirsiniz. Çınar Termal Tatil köyünde 85 metrekare stüdyo daire ve dublex daire seçenekleri ile her bütçenize uygun tatil ve ileriye dönük yatırım imkânı bulabilirsiniz.

ÇINAR TERMAL OTEL AFYON

Afyon termal otel konseptini 5 yıldız ile karşılayan Çınar Termal Gazlıgöl’de kapılarını misafirlerine açmaktadır. İki çeşit konaklama dairesi bulunan Çınar Termal Otel de stüdyo ve dubleks daireler mevcuttur. Bu dairelerde standart olarak salon, mutfak, yatak odası banyo ve termal havuz vardır. Yaşam alanınızda tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış olan termal otelde her dairede 4 kişinin rahat ve konforlu bir şekilde yaşaması için tüm ihtiyaçlar karşılanmıştır.

Termal otelde bulunan havuzlarda uzman terapistlerin gerçekleştirdiği egzersizler bulunmaktadır. Ayrıca tesis de gün içerisinde bulunan animasyonlara da katılabilir.  Çınar Termal Tesisinde açık ve kapalı bir şekilde şifalı su olan termal havuzlar bayanlara ayrı havuz ve çocuk havuzları mevcuttur. Çınar Termal Tesisinde bulunan restoran ve pastaneler ile misafirlerin her zevkine uygun lezzetler ikram edilmektedir. Tesisin her yerinde wifi hizmeti sağlanmaktadır. Tesis her özelliğiyle siz misafirlerin en iyi şekilde zaman geçirmeniz için tasarlanmıştır.

 

 

 

 

 

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Cinar termal otel gerçekten diğer otellere göre kendine has özellikleri olan güzel bir otel, mesela terapistlerin hazırlamış olduğu özel egzersizlere diğer otellerde rastlamak çok zor, hem çokta ekonomik fiyatlarda otelde konaklanabiliniyor.

  • Her detay ince ince düşünülmüş, tatildeyken zamanınızı sıkılmadan geçirebilmeniz için her türlü aktivite bulunuyor su aktiviteleri bol olmasına karşın diğer otellerde olmayan egzersizleri de bulunuyor.

  • Otel içerisinde dublex daireleri bulunmakta, isteğinize göre konaklayabiliyorsunuz ben çok rahat ettim hizmetleri olsun aktiviteleri olsun gerçekten çok başarılı.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *