Dündar Termal Apart Otel

Afyon termal oteller konseptin de olan ama 5 yıldız otel konseptini taşımayan Dündar Termal Apart Otel Kütahya kara yolu üzerinde 2. Kilometre yolu üzerinde bulunan misafirlerine Villa konspeti sunarak ev ortamı rahatlığı yaşatan Dündar Termal Apart Otel, termal özellikleriyle Afyon Termal oteller arasında ev rahatlığı olan otellerdendir. Dublex Villa, Jakuzili Dubleks Villa, Vıp Villa, Suit Villa, Jakuzili Suit Villa, Apart odaları ve Engelli Evi ile müşterilerine seçenekler sunan tesis maksimumum bir evde 6 ila 12 kişi kalma şansı sunuyor. Dündar Termal Apart Otel’in 50 metre ilerisinde bulunan at çiftiliği ile de siz misafirlerin  her daim hizmetindedir.

TERMAL APART

Ev konseptiyle konumlandırılmış olan tesisimizde gerekli havuz ve SPA ihtiyacınızı çevrede bulunan SPA termal otellerinden karşılayabilirsiniz. Dündar Termal Apart Otel’inde sadece termal havuz seçeneği bulunmaktadır. Evlerde buluanan 16 metrekarelik türk hamamı ve 1.85 x 1.65 şeklinde etabında Termal Havuz seçenekleri bulunmaktadır.

Dündar Termal Apart Otel de yapılan kampanyalar sayesinde de siz değerli misafirlerine en uygun hizmeti sunmaktadır.

Fiyatlar kişi başı olmayıp villanın komple fiyatı belirtilen fiyattır. Bulunduğu konumu itibariyle de Afyon termal otellerine yakın olan villanız istediğiniz an diğer otellerin geniş SPA ve Havuz merkezlerinden yararlanabilirsiniz.

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Daha çok ev ortamı arayanlar için çok güzel bir otel ben bu tür otelleri sevdiğim için tercih ettim iyikide etmişim çok güzel zamanlar geçirdim, ayrıca termal otel olması sağlığımız içinde çok önemli.

  • Sadelik arayanlar için çok güzel bir ortam ben bir kaç gün kafa dinlemek için gitmiştim benim için fazlasıyla yeterli olmuştu, sizede bu alanda yeterli olacaktır.

  • Sade ve gerçekten çok ucuz, diğer otellerde yada farklı şeylerle çok para harcamak istemiyorsanız tavsiye ederim ben çok uygun fiyata zaman geçirdim.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *