Elif Termal

2004 senesinde Afyon termal oteller konsepti üzerine Afyon Gazlıgöl‘de hizmet veren Elif Termal oluşturduğu müşteri potansiyeliyle her kesimden müşteriye hitap etmeye çalışıyor. 14 sene içersin de kendilerini termal otel konusunda her daim geliştiren Elif Termal Afyon şehrinde tercih oteller arasında yerini almıştır. Elif Termal tesisinde içeresinde keyifli ve konforlu zaman geçirmenizi sağlayacak her türlü imkânı sağlanmış olup termal otel konseptinin özellikleri de tesis içerisinde mevcuttur.

Elif Termali Afyon termal otellerden ayıran özellik ise Dünya üzerinde nadir bulunan ve Afyon’un Gazlıgöl ilçesinde konumlandırılmış olan nitrat, bromür, karbonat, iyodür, klorür, nitrat, flüorür ve hidroarsenat iyonları içeresinde bulunduran ve bu karılım sayesinde birçok hastalığa şifa olan termal su bulunmaktadır.

Elif Termal Afyon

Elif Termal içeresinde bulunan Türk hamamı, fitnesi merkezi ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak oyun salonu ile hizmet vermektedir.  Tüm odalarında buzdolabı, çamaşır makinası, eşya dolabı ve set üstü ocak ve televizyon ile ev ortamı konforunu yaşamaktasınız. Otel odasında bulunan banyolar tüm ihtiyaçlar ile donatılmış olup, herhangi bir eksiklikte 7/24 açık olan resepsiyondan yardım isteyebilirsiniz. Tesisin tamamında misafirlere özel wifi erişimi ve özel bir otopark alanı mevcuttur.

 

 

 

 

 

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Elif termal otelde bulunan su gerçekten çok değerli bir su bir çok turistin ilgisinide çekiyor biz ailecek gitmiştik hem otelden hemde sudan çok etkilendik bu senede buraya gitmeyi düşünüyoruz tekrar.

  • 14 yıldır aktif olarak hizmet veriyorlar, çok eskidende tatile gitmiştim şimdi yine gittim başarılarından gerçekten taviz vermemişler ortam olsun çalışan arkadaşları olsun tatilde istenen tüm hizmetleri karşılıyorlar.

  • İçerisinde oyun salonu gibi hiç sıkılmadan vakit geçireceğiniz ortamlar bulunuyor, biz arkadaşlarla beraber gitmiştik çokta eğlenmiştik bu sene yine tatile gidersek yine buraya gideceğiz.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *