Garden Kale Termal Otel

Afyon termal otellerin incisi olarak bilinen Garden Kale Termal Otel, Afyon şehir merkezine 5 kilometre mesafededir. Açıldığı günden beri asıl amacı her bütçeye uygun hizmet anlayışıyla birlikte gelen misafirlerin her daim beğenisini sunmaktadır. Otel odaların tahmin ettiğinizden daha üst sınırda konforu yaşayacağınız Garden Kale Termal Otel de kendi evinizdeki rahatlığı aramamanız için her şey detaylıca düşünülerek dizayn edildi. Bulunduğu konum itibariyle gitmek istediğiniz her yere ortalama 5-10 kilometre mesafede bulunan Garden Kale Termal Otel e konumu sayesinde şehirden uzaklaşmayıp Afyon’un barındırdığı özellikleri otelde kalarak yaşıyorsunuz.

Garden Kale Termal Otel – Afyon Termal Otelleri

Öncelik ile Garden Kale Termal Otel tesisine çift olarak gelecek misafirlerin evlilik cüzdanı şartı aranmaktadır. Otel odaları 12 suit ve 2 adet de engelli odasıyla birlikte toplamda 160 adet otel odası bulunmaktadır. Tesis içerisinde bulunan her odada wifi, banyo da telefon, telefon hattı, fön makinası, kasa, merkezi klima sistemiyle çalışan klima, uydu tv, mini bar ve çalışma masası bulunmaktadır. Garden Kale Termal Otel tesisi olarak sizleri her daim yüksek standartlarda konaklama imkanı sunulmaktadır.

Garden Kale Termal Otel tesisinde buluna SPA merkezi termal otel konseptinin tamamını karşılayarak, kendinizi orda bulunduğunuz her an özel hissedeceksiniz. Uzman eller ile olacağınız masajlar, hamamda benzersiz keselenme ve köpük keyfi, buhar banyoları ve saunalar ile birlikte aileler için özel banyoları ayrıcalıklarında yararlanarak vücudunuza eşsiz tazelik ve yenilenme katacak. Aynı zamanda hem bedeninizi dinlendirirken, ruhunuz da huzura kavuşacak.

Garden Kale Termal Otel, termal otel olmasının yanında düğün, nişan ve davet yemekleri gibi organizasyonları da başarılı bir şekilde yönetmektedir. 650 kişilik Balo Salonu, 400 kişilik Restoran ve 350 kişilik Özel Butik Salonu ile 50-80-120 kişilerden oluşan 3 adet toplantı salonu ile değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin açık büfe olarak sunulduğu tesis de uzman aşçılar tarafından hem konforlu hem de lezzetli tatil geçirmeniz için çalışılıyor.

2 YorumBir Yorum Bırakın

  • Kendine özel bir hamamı bulunuyor hem de özel olan termal suyun gelmesi ayrıca rahatlamanızı sağlıyor, diğer oteller gibi bir çok özelliğe sahip ancak hamam ve su olarak diğer otellerde göremeyeceğiniz bir konfora sahip gerçekten.

  • Gelen çiftlerin evlilik cüzdanlarını yanında getirmeleri şart olarak koyularak çok güzel bir ortam yaratılmış gerçekten zaten otelin içinde tamamen rahatlayıp sadece tatilin keyfini çıkarıyorsunuz ayrıca bir çok termal su aktiviteside bulunuyor, sağlık açsındanda çok yararlı olduğu söyleniyor.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *