Grand Özgül Termal Tatil Köyü Gazlıgöl

afyon termal otel fiyatları

Afyon Gazlıgöl ilçesine bağlı ilçesinde konumlu olan Grand Özgül Termal Tatil Köyü 2008 senesinde 130000 metrekarelik alan içerisine kurulmuş olup büyük bir termal otel konsepti içerisinde hizmet sunmaktadır. Termal otel tesisi Afyon’un merkezine 21 kilometre olup, otogara 20 kilometre, havalimanına ise 48 kilometre mesafededir. Tesisin bu kadar uzaklıkta olmasından dolayı da otele giriş ve çıkış esnasında istediğiniz yerden alınarak termal tesise transferiniz gerçekleşiyor. Afyon şehrinde bulunan tarihi yerlere ortalama olarak 20 kilometre mesafede bulunan tesisin yine dilediğiniz taktirde Afyon merkeze belli saatler aralığında servis ile transferiniz gerçekliyor.

GRAND ÖZGÜL TERMAL TATİL KÖYÜ ÖZELLİKLERİ

Grand Özgül Termal Tatil Köyü tesisinde zemin kat havuzlu ve standart küvetli olmak üzere toplamda 524 odası bulunmaktadır. Tesisin ziyaretçilerine yarım pansiyon olarak hizmet vermesinden dolayı sabah ve akşam yemeği dahil olarak otele girişiniz yapılır bunun dışında tüm yiyecek ve içecekleriniz ücretli konseptindedir. Grand Özgül Termal Tatil Köyü tesisinde gün içerisinde havuz, hamam, sauna ve spa merkezlerinden yararlanarak en güzel dakikaları da geçirebilirsiniz.

Otel içerisinde bulunan standart odalar 78 metrekare genişliğinde olup,  kendi içinde bağlantılı olup ev düzenine sahiptir. Mutfak, salon, ve yatak odası şeklinde dizayn edilmiştir. Otel de bulunan her odada termal su ve 2 kişilik küvet bulunur. Otelin zemin kat odalarında kişiye özel havuz bulunarak daha konforlu tatil olanağı sağlanmıştır. Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları konseptinde kendi içinde yaptığı özgünleştirmeler ile termal oteller içerisinden kendini ayrıştıran Grand Özgül Termal Tatil Köyü tesisi siz değerli misafirlerin güzel vakit geçirmeleri için idealdir. Çift olarak Grand Özgül Termal Tatil Köyü tesisine giriş yaptığınızda sizlerden evlilik cüzdanı talep etmektedir.

 

 

 

 

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Herşeyiyle mükemmel bir tesis. Profesyonelleşen termal otel sektörünün en iyi temsilcilerinden Grand Özgül Termal Tatil Köyü, ciddi anlamda beklentilerimizin ötesine geçti. Hem termal sağlık hem wellness hem de masaj imkanlarıyla mükemmelin ötesi.

  • Otel odaları gerçekten geniş ve ihtiyacı tamamen karşılayacak büyüklükte, dış aktiviteleride çok hoş ben eşimle beraber gitmiştim eşimde bende gerçekten çok eğlendik hem ortam olsun hemde çalışanları olsun çok ilgililer.

  • Geniş bir alana kurulmuş diğer küçük oteller gibi iç sıkmıyor gerçekten rahat ve stressiz bir tatil geçiriyorsunuz ben zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordum, aynı köy ortamı yaratıldığı için tamamen doğayla bire bir oluyorsunuz.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *