Gürses Termal Otel

Gürses Termal Otel Afyon şehrinde bulunan Hüdai Kaplıcalarında misafirlerine hizmet vermektedir. Gürses Termal Otel’inde bulunan kapalı termal havuz, açık yüzme havuzu, çocuklarınız için de bulunan kaydıraklı açık çocuk havuzları ile hizmet vermektedir. Termal otel özelliklerini bünyesinde barındıran sauna ve çamur banyosu da otel konseptinin imkanları arasındadır. SPA merkezide bulunan profesyonel eller ile çeşitli masaj seansları ile bedensel ve ruhsal olarak yenileniyorsunuz. Afyon şehir merkezine 61 kilometre uzaklıkta bulunan termal tesis Afyon’un Sandıklı ilçesine ise 9 kilometre de bulunmaktadır. Antalya karayolu üzerinde 3. Kilometre üzerine konumlandırılmıştır.

GÜRSES TERMAL OTEL AFYON

Gürses Termal Otel, termal otel konseptini yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. SPA tesisinde ise çamur banyoları, termal sular ve masaj salonları bulunmaktadır.  Termal otelin bütün imkanlarını üstünde bulunduran Gürses Termal Otel de konaklarken dinlendirici bir tatil geçirebilirsiniz. Otelde bulunan termal havuz yüzme havuzu, sauna ve otopark hizmetleri ücretsiz olup, otel doktoru, araç kiralama ve otelin içinde bulunan kuru temizleme imkanları ücretlidir. Afyon termal otelleri içerisinden nadir yarım pansiyon hizmet veren Gürses Termal Otel öğle yemekleri ücretlidir. Otelde sadece sabah ve akşam yemekleri ücretsiz olup termal otel konseptinde bulunan tesis özellikleri de ücretli olarak sağlanmaktadır.  Gürses Termal Otel toplam 7 süit ve 127 standart odası bulunmaktadır. Otel odaların da bulunan termal su ve TV, telefon, merkezi sistemli klimalar ile odanızda dururken ev rahatlığı yaşamanız için her türlü şey düşünülmektedir.

 

 

 

 

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Tesisinde çamur banyosu gibi bir çok su ile yapılacak aktivite bulunuyor bu aktivitelerin hepsi de termal su ile yapılması ayrı bir ilgi çekicilik yapıyor, ben bir çok su aktivitesinde bulundum gerçekten hepsi sağlığa yararlı

  • Ev rahatlığı sağlanmış ben telefonumu her şeyimi kapatıp gittim evimin rahatlığınıda aldım, termal banyosuylada geçirlen zamanlar gerçekten anlatılamıyor, termal su sağlık ve rahatlamak için çok etkili.

  • Termal otel için tüm imkanları bulunuyor ücreti diğer otellere göre çok ekonomik ben termal aktiviteleri için gitmiştim iyikide gitmişim bir çok termal su aktivitesine katıldım.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *