Hilal Termal Otel Afyon

Hilal Termal 50.000 metre kare konut alanı içerisine yapılmış 22.000 metre karesi açık alan olan ve 8.000 metre karesi kapalı sosyal alan ile toplamda 80.000 metre kareyi kapsayan bir alan ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Afyon termal oteller bünyesinde açılan termal otel Nisan 2011’den itibaren misafir ağırlamaya başlamıştır. Tesis de bulunan 480 adet daire ile hizmet vermektedir.

Hilal Termal tesis içerisinde bulunan her daire de kendi evinizde yaşadığınız gibi olanaklar sağlanıp aynı ev ortamında yaşıyormuşçasına tatilinizin keyfini sürdürebilirsiniz. Evin içeresinde bulunan Türk hamamı şeklinde yapılmış 2,5 ton su ile doldurulmuş termal havuzu da olan bir banyo bulunmaktadır.

Hilal Termal tesisinde bulunan ziyaretçiler için ayrılmış sosyal tesiste ise bayan ve erkek ayrı düşünülen; açık-kapalı havuz, Türk Hamamları, SPA merkezi, fitness center, sinema salonu, bowling salonu, restaurant, market ve alışveriş mağazaları bulunmaktadır Bölgenin termal suyunun; solunum sistemi, cilt, kalp ve dolaşım sistemi, böbrek ve idrar yolları, kadın hastalıkları, nörolojik rahatsızlıklar ve metabolizma rahatsızlıklarında etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Afyon’da Kaliteli Bir Termal Tesis

Hilal Termal tesisinde bulunan özellikler termal otellerin kapsamış olduğu özellikler orantılıdır. Her kesimden müşteri için hizmete açılmış olan otel gelen ziyaretçilerinin her daim memnuniyet ile ayrılmasını istemiştir. Otel de bulunan uyandırma servisi, otopark, kasa, her yerde sınırsız internet, oda servisleri ile de ziyaretçilerinin istediklerine göre hareket etmektedirler.

 

 

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Hilal termal otel gerçekten çok geniş ve özenle yapılmış bir otel, ihtiyaçlarımız için fazlasıyla yetecek kadar geniş ve büyük istediğimiz aktiviteyi yapabiliyoruz, hem hamamında hemde dışında havuzları çok güzel.

  • Özel yapılmış 2.5 tonluk termal havuzu gerçekten anlatılamayacak bir duygu, bir çok otele gittim ancak buradan aldığım zevki hiç bir yerden alamadım gerçekten.

  • 22bin metre karelik çok geniş bir açık alanı bulunuyor diğer oteller gibi iç sıkan bir mekana kurulu değil çok geniş ve açık bir alanda kurulu bir çok alanda istediğiniz şeyi yapabilirsiniz.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *