May Thermal Resort & Spa Afyon

Afyon termal oteller

May Thermal Resort & SPA, 2015 senesinin Ekim tarihinde açılışı yapılan termal otelimiz Afyon-Antalya yolu üzerinde Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine 5 km uzaklıktadır. Aileniz ile birlikte hafta sonu kaçamağı yapmak için ideal bir otel olan May Thermal Resort  & SPA aynı zamanda iş toplantılarınız içinde siz ziyaretçilerine ferah bir ortam sağlıyor. Otel’in konumu bakımında da Afyonkarahisar merkeze yakın olan May Thermal Resort & SPA termal otellerin özelliklerini bünyesinde barındırarak, ilgili müşterilerinin gözdesi konumunda.

MAY THERMAL RESORT & SPA ÖZELLİKLERİ

May Thermal Resort & SPA, bünyesinde 307 standart oda, 16 engelli odası, 25 Aile odası, 26 Suit oda ve 2 Kral dairesi olmak üzere toplamda bünyesinde 376 oda ve 838 yatak kapasitesine sahip olarak büyük bir alana sahiptir.

Müşterilerinin her ihtiyacını en ince ayrıntısına kadar düşünen otel yönetimi müşterilerine 340 kişilik kapasiteli ana restoran, 250 ve 225 kişilik olmak üzere 2 adet alacarte restaurant, 50 kişilik alan içinde patisserie, loby bar, 3 adet vitamin bar ve havuz bar ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

May Thermal Resort & SPA, Afyon termal otelleri arasında en geniş alana sahip otellerden bir tanesidir. May Thermal Resort & SPA, termal tesisinde, termal otel konseptini barındıran bütün özellikleri bulabileceğiniz gibi ayrıca otelin bütün alanlarında ve şahsi odalarınızda bir çok avantajdan faydalanabileceksiniz.

May Thermal Resort & SPA otele kalmayıp sadece düğün, konferans, toplantı vs organizasyonlar için gelen ziyaretçiler içinde en iyi şekilde hizmet verilmesi için 1000 kişilik konferans salonu ve 7 adet çok amaçlı toplantı alanı bulunmaktadır.

2 YorumBir Yorum Bırakın

  • Hem tatil günleriniz için hemde değerli günlerimiz için kullanıyoruz gerçekten ilgileri ve fiyatları çok iyi uzun süredir kullanıyoruz kullanmayada devam edeceğiz.

  • 400 odalık baya büyük bir otele sahip gerçekten tam kafa dinlemelik bir yer hem kafa dinliyoruz hemde ülkemizin mucizesi olan termal sudan yararlanıyoruz.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *