MCG Çakmak Marble Otel

2005 yılından hizmete giren MCG Çakmak Marble Otel Afyon termal oteller arasından en konforlu ve en ekonomik bir otel olma yolunda hizmete girdi. Afyon şehir merkezinde bulunan termal otel hem kısa veya uzun zaman tatilinizi yapabileceğiniz bir yer olup aynı zamanda iş toplantılarınızı ya da iş seyahatlerinizi yapabileceğiniz bir tesis olmaktadır. MCG Çakmak Marble Otel de bulunan profesyonel hizmet anlayışıyla birlikte hem misafirperverliğimizi ve güler yüzlülüğümüz ile birlikte gelen misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine hızlı bir şekilde geri dönüt sağlayarak en iyi hizmeti almak ve en iyi tatili geçirmek için hizmet anlayışı sağlamaktadır.

MCG Çakmak Marble Otel Afyon

MCG Çakmak Marble Otel özelliklerinde 24 saat kesintisiz internet, oda servisi, ayrıca otelde bulunan internet odası, eşyalarınız koyabileceğiniz güvenlik kasaları herhangi bir sağlık sorununa karşı sağlık kabini ve uzman doktorlar, çocuklarınız için oyun odaları, çamaşırhane, arabalarınız için otopark SPA merkezinde bulunan kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, aileler için tahsis edilmiş aile banyoları masaj alanları bulunmaktadır. Aktivite alanında ise masa tenisi, kuaför, bilardo, dart gibi sayısız aktivite ve hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Otelde bulunan dünya mutfağı aşçılar sayesinde de doyumsuz lezzetleri tadacaksınız.

 

 

 

            

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Otelin için bir çok aktivite bulunuyor, tüm ihtiyaçlarımızı otel üzerinden gerçekleştirebiliyoruz gerektiği zaman doktorlar bile hemen yanımızda oluyorlar, diğer otellere göre daha da ekonomik olmuş olması daha ilgi çekici bir hale getiriyor.

  • 13 yıldır mcg çakmak otel çok güzel bir hizmet veriyor ilk olarak tavsiyeyi babamdan aldım sonra kendim gittim gerçekten babam gibi bende çok memnun kaldım her türlü hizmeti konumu aktiviteleri olsun çok iyi.

  • Konfor oranı gerçekten çok yüksek bir çok otelle gittim içerisinde en memnun kaldıklarımdan birisi bu diğer otellere göre daha ekonomik olmasıda her yaz gitmemiz için bizi teşvik ediyor.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *