MCG Çakmak Termal Otel

MCG Çakmak Termal Otel konumu itibariyle Afyon şehir merkezine 8 kilometre mesafede konumlandırılmış olup, en yakın havalimanına 45 en uzak havalimanına ise 90 kilometre mesafede bulunmaktadır.

MCG Çakmak Termal Otel Termal tesis de bulunan SPA, uzak doğu masaj olanakları, insanlara şifa kaynağı olan termal suları ile kafa dinlemek için gelen misafirlerine olanak sunuyor. MCG Çakmak Termal Otel tesisinde düşünülen her türlü ayrıntı ile de misafirlerine tatil boyunca konforu en üst seviyelere çıkarıyor.
MCG Çakmak Termal Otel tesisi her ne kadar termal otel konseptinde olsa da otelde bulunan birbirinden farklı konforlu 4 salon ve 1 tane büyük fuaye alanı ile sadece termal alan için değil özel davetleriniz ve şirket toplantılarınız içinde tesisi kullanabilirsiniz.

TERMAL OTEL ÖZELLİKLERİ

MCG Çakmak Termal Otel de toplamda 193 oda ve odalarda toplamda 390 yatak kapasitesi vardır. Odalarda bulunan LCD televizyonlar, hatlı telefon, merkezi olarak yönetilen klima sistemi, mini bar, emanet kasa, çalışma masası ve kesintisiz wifi hizmeti ile evinizdeki rahatlığı termal otel tesisinde yaşayabilirsiniz. MCG Çakmak Termal Otel tesisinde bulunan otel odaları 4 ayrı kategoride hizmet sunmaktadır. Bunlar; Double Oda, Corner French, Twin Oda ve Bplus olarak ayrılmaktadır bu odaların aralarındaki tek fark oda büyüklükleridir.

MCG Çakmak Termal Otel tesisinde bulunan SPA merkezinin Asya mimarisiyle diğer Afyon termal otellerinden ayrışmaktadır. 4000 metrekarelik büyük bir alan içerisine konumlandırılan SPA merkezi, Afyon şehrinin göz bebeği olan şifalı termal su ile birlikte misafirlerine hizmet olanağı sağlar.

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Çok geniş ve konforlu, bu sene otel yapmak için uygun fiyatlı kaliteli bir otel arıyorduk mcg çakmak otelle karşılaştık fiyatıda uygun gelince bu seneki tatilimizi orada geçirdik gerçekten bir çok atkivitesi bulunan ucuz bir otel hepinize tavsiye ederim.

  • Otel içinde bulunan özel spa merkezleri ve masaj odaları termal su ile birlikte yapılınca çok ayrı oluyor, sanki doktora gidip özel ilaçları kullanmışsınız gibi hissiyat verdiriyor gerçekten çok sağlıklı.

  • Gerçekten kafanızı dinleyip iyi bir ortam arıyorsanız bu oteli kesinlikle öneririm, kafamı yoracak hiç bir şey olmadı bir çok aktivitesi, odaları, temizliği olsun gerçekten çok başarılı ve düzenli.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *