NG Afyon Wellness & Convension

Afyon termal otelleri

NG Afyon otelinde her konuk özel olarak ağırlanır. Çalışma prensiplerini kaliteli hizmet olarak belirleyen Afyon termal otellerinden biri olan  NG Afyon Wellness & Convension Afyon’a yolunuz düşmüş ise gidip konaklayacağınız bir termal otel. NG Afyon’u kullanma düşünceniz dinlenme, kendinizi yenileme iş stresinden uzak kalmak, gürültülü şehir kalabalığından uzaklaşmak için ise maksimum şekilde geri dönüt alabileceğiniz oteldir. NG Afyon otelinin hizmet kalitesi de gelen misafirlerin yanı sıra uluslararası bağımsız kuruluşları tarafından belgelenmiştir. Toplam da Türkiye’de 8 kere kalite belge almış otel konumundadır.

NG AFYON HUZUR VE SAĞLIĞIN ADRESİ

Termal oteller afyon

NG Afyon Wellness & Convension Termal Otel

İzmir karayolunun 7 km içerisinde bulunan NG Afyon oteli Afyonkarahisar şehri bakımından da merkez ilinde bulunuyor.  NG Afyon otelinin genel özelliklerinden bazıları da ; termal otel konseptinde olmasıdır. Rahatça kendinizi yenileyecek ve dinlenecek alanlara sahiptir. İş toplantılarının yapılacağı, büyük kongrelerinin düzenleneceği bir kongre oteli olma özelliğine sahiptir. Otel tesislerinde toplamda 428 oda bulunmaktadır. Oda seçenekleri olarak; dublex aile odası, süperior oda, tek gece kalanlar için tek gecelik odalar, süperior deluxe oda, suite oda şeklinde seçenekleri bulunmaktadır. Otel yönetimi gelecek müşterilerine özel olarak platinium, gold ve silver olmak üzere paketler oluşturmuştur. Oluşturulan paketler kontenjanlar ile sınırlı olup hem fiyat avantajı hem de oda avantajı sağlamasına yarayan bir konsepttir.

NG Afyon otellerinde kurallar çerçevesinde; masa oyunları ve bilardo alanını 18 yaş üzeri misafirler için hizmet veriyor olup, otelde yayınlanan maç yayınlarını ise 14 yaş ve üzeri misafirler kullanabiliyor. Otelde bulunan gece kulübünün girişi ücretsiz olup sadece içerde içtiğiniz içeceğin ücretini ödüyorsunuz.

Otelde bulunan çocuk kulübü sayesinde ise siz rahatça masajınızı, spanızı yaparken çocuklarınız da sizden ayrı bir şekilde güvenli bir ortamda eğlenebilecek.

Şehir gürültüsünden, iş temposundan yorulduysanız ve aileniz ile güzel vakit geçirirken aynı zamanda da kendinizi yenileyeceksiniz bu NG Afyon tavsiye ederiz.

5 YorumBir Yorum Bırakın

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *