Ömer Termal & SPA Tatil Köyü

Ömer Termal & SPA Tatil Köyü Afyon şehir merkezine 12 kilometre mesafede doğa görünümüyle huzura ulaşacağınız bir alana konumlandırılmıştır. Tatil köyünün havaalanına mesafesi 116 kilometredir. Otobüsle gelen misafirlerimizin ise inecekleri yere 14 kilometre mesafede olmaktadır. Otel konsepti yarım pansiyon olup termal otellerin sunduğu bütün hizmetleri barındırmaktadır. Afyon termal otellerinde hizmet veren otellerin arasına giren bu otel siz değerli misafirlerin konforu için her şey eksiksiz bir şekilde düşünülmüştür. Tesis yarım pansiyon olduğundan dolayı otelde bulunan kapalı restoran sayesinde hizmet vermektedir.

Ömer Termal & Spa Tatil Köyü Fırsatları

Ömer Termal & SPA Tatil Köyü’nün 35 otel odası bulunmaktadır. Otel odaları genellikle 2 kişilik olup 20 metrekare genişliğindedir. Otel içerisinde 2 adet de engelli odası bulunmaktadır ve 25 metre kare genişliğindedir.

Otel konaklamalarınızda eğer çift olarak gelecekseniz evlilik cüzdanı talep edilmektedir.

Ömer Termal & SPA Tatil Köyü’nde bay ve bayan ayrı olmak üzere havuz, 1 adet kapalı havuz, 2 adet açık havuz ve 2 adet termal havuz bulunmaktadır. Tesis aktiviteleri olarak her cumartesi canlı müzik eğlencesi olup bilardo, dart ve masa tenisi aktiviteleri yapılmaktadır. Afyon termal otelleri arasından neredeyse en geniş alana sahip olan Ömer Termal & SPA Tatil Köyü özellikleri ise bir ailenin ihtiyaç duyabileceği her şey eksiksiz olarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. SPA merkezinde bulunan tecrübeli çalışanlarımız sayesinde de ruhunuz ve bedeninizi yenileyerek güzel bir tatil geçireceksiniz.

 

 

 

 

4 YorumBir Yorum Bırakın

  • Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı havuzları bulunuyor, odaların temizliği felan gerçekten çok güzel, biz gittiğimizden beri sürekli bizimle ilgilendiler her türlü sorunu saniyeler içinde çözdüler diğer otteller gibi başlarından sağmadılar gerçekten başarılı iş yapıyorlar.

  • Tatil köyü, size tatilde köyünüzü aratmayacak bir ortam sağlamış. Tam doğanın içerisinde tatil yaptık gerçekten hiç bir tatilimde böyle zamanlar geçirmedim kuş cıvıltıları doğal sular gibi daha anlatamayacağım bir çok şey var.

  • Çok güzel bir ortam yaratılmış, hem doğa hemde teknolojik bir çok aktivite çok iyi bir şekilde hizmete sunulmuş verdiğimiz ücrette gerçekten çok ekonomik herkese tavsiye ederim.

  • Tam rahatlamak için bir ortam oluşturulmuş hem köy sessizliği ve doğası var hemde bu ortamda spaya girip dinlenmek var gerçekten tatilin tam anlamıyla tadını çıkartıyorsunuz.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *