Oruçoglu Termal Resort 

Afyon şehrinin bütün özelliklerini, tabiat zenginliklerini 110.000 metre kare içerisine sığdıran, tesisin her merkezi özen ile hazırlanmış olup termal otel konseptini de içinde barındıran Oruçoglu Termal Resort otel müşterilerine her zaman iyi vakit geçirme olanakları sunuyor. Oruçoglu Termal Resort Otel Afyon’un şehir merkezine 14 kilometre mesafede bulunuyor, yakınlığı bakımından en yakın Kütahya Zafer Havaalanı’na 37 kilometre mesafede olan tesis Ankara’ya ise mesafesi 257 kilometredir. Afyon Termal Oteller denince akla ilk gelen termal otellerden biri olan Oruçoglu Termal Resort, vücuda yapılan detoks maskeleri, Türk hamamlarının yanı sıra aklına gelebilecek tüm hizmetleri sağlıyor.

Oruçoglu Termal Resort’un yemek menüsünde bulunan birbirinden lezzetli yemekler sayesinde de misafirlerinin damak tatlarına dokunuyor. Tesis yapılırken her şey düşünülmüş olup termal oteller arasından en büyük balo ve toplantı salonları ile yapacağınız organizasyonlara ve toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

Oruçoğlu Termal Resort Termalde Kalitenin Adresi

Oruçoglu Termal Resort 110.000 metre kare alan içerisine kurulmuş olup toplamda 306 odası ve odalarında bulunan 750 yatak kapasitesiyle kalma imkanı sağlıyor. Odalar da bulunan olanaklarıyla da evinizdeki rahatlığı yaşıyorsunuz.
Sabah akşam sergilenen açık büfe yemeklerle karnınızı doyururken, gün içerisinde barlardan alacağınız içecekler ile de konforu her an yaşıyorsunuz.
Oruçoglu Termal Resort, termal otel tesisinde bulunan SPA merkezi ile her daim vücudunuzu ve ruhunuzu yenilecek faaliyetler yaparak rahatlıyorsunuz. Otelde bulunan fitness merkezi ile de spora ara vermiyorsunuz. Bulunan eğlence olanaklarıyla sıkılmadan vakit geçirebiliyorsunuz. Oruçoglu Termal Resort da bulunan açık ve kapalı havuzlarda da serinleyip, rahatlayabilme imkanı buluyorsunuz.

3 YorumBir Yorum Bırakın

  • Orucoğlu termal resort, gerçekten çok büyük bir alana kurulu ve her ihtiyacınızı karşılamakta biz otele gittiğimizde dışarı çıkma ihtiyacı bile hissetmedik o kadar geniş ki yapılacak şeylerin haddi hesabı yok zamanımız çok güzel geçti gerçekten seneye aile dostlarımızla gideceğiz.

  • Afyonu gezince alabileceğiniz tüm zevkleri tek bir otel içine yerleştirmişler, gerek aktiviteleri olsun gerek bulunduğu konum olsun verdiğimiz parayı sonuna kadar hak ediyor, eğer tatil düşünürsem bir daha kesinlikle yine burası olacaktır.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *