Royal Termal Tatil Köyü Afyon

Afyon şehrinin Gazlıgöl ilçesinde bulunan Royal Termal Tatil Köyü toplam metrekaresi 100.000 olan bir alan üzerine kurulmuştur. Afyon termal otelleri içerisinde en büyük ve en seçici termal otel olan Royal Termal Tatil Köyü’nde toplam da 120 adet 1+1 65 metrekare alan sahip daire, 50 adet 2+1 110 metrekare dublex villa, 100 adet 3+1 130 metre kare dublex villa olmak üzere toplamda 270 daire bulunmaktadır. Tesis içerisinde bulunan tüm dairelerde termal havuz bulunmaktadır. Geniş bir metre kare içerisinde bulunan villaların tamamında daireye özel otopark, balkın ve teras bulunmaktadır. Evlerin terasları tesise ait olan bahçeye açılmaktadır. Her bahçenin yakının da çocuklarınız için doyasıya eğleneceğiniz alanlar mevcuttur.

Afyon Gazlıgöl Termal Kaplıca Tesisleri

1+1 65 m2 Suit Apart Daire: Odalarda termal havuz, hamam kısmı, kurna, mutfak ekipmanları, tv, mini buzdolabı, oturma grubu, balkon, salonda ve balkonda masa ve sandalye bulunmaktadır.

2+1 110 m2 Dublex Villa: Villalar iki katlı dublex şeklinde olup, üst katta iki ayrı yatak odası, duş wc, giriş katında tv, buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, oturma grubu, termal havuz, kurna hamam yer almaktadır. Balkon da barbekü bulunmaktadır.

3+1 130 m2 Dublex Villa: Villalar iki katlı dublex şeklinde olup, üst katta 3 ayrı yatak odası, duş wc, giriş katında tv, buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, oturma grubu, termal havuz, kurna hamam yer almaktadır. Balkon da barbekü bulunmaktadır

Eğer odalarınız da yemek yemek istemiyorsanız da tesis içerisinde bulunan restauranttan yemekleri söyleyebilirsiniz. Restoran da sabah ve akşam yemekler açık büfe servis ediliyor. Öğlen yemekleri ise la carte şeklinde ziyaretçilere servis ediliyor.

Royal Termal Tatil Köyü içersinde bulunan SPA merkezinde ise; hamam kısımları, termal havuzlar buhar odaları, saunalar ayrı şekilde konumlanmış olup aquapark yüzme havuzu ailecek kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

4 YorumBir Yorum Bırakın

  • Otel gerçekten çok geniş bir bölge üzerine kurulu biz ihtiyacımıza göre evler bulabiliyoruz, evler gerçekten çok başarılı olmuş hem temizler hemde her evde termal banyo bulunuyor gerçekten uygun fiyata çok kaliteli hizmet veriyorlar.

  • Oteldeki villalar çok güzel dizayn edilmiş, bir tatil için tüm gereksinimlere sahip. Ben tatile çıktığım zaman hiç bir şeyi düşünmek istemem tam da burası bu şekilde düşünülmüş.

  • İçerisindeki 270 ten fazla daire bulunuyor, çok geniş bir alana çok boyutlu bir şekilde inşa edilmiş her türlü isteğe göre hizmet verebiliyor. Normal diğer ottelerde bu hizmeti bulmak gerçekten zor.

  • Önceki tatillerimin yerine bu sefer daha çok köy ortamı olan sakin bir yer seçmeyi tercih ettim iyikide seçmişim tatil için sakin ortamlar daha dinlendirici oluyor.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *