Safran Thermal Resort Sandıklı 

termal otel, termal oteller

Türkiye’de herkes tarafından bilinen termal oteller efsanesi ve şifası ile bilinen otel konseptinde bulunan Afyon termal otellerinden biri olan Safran Thermal Resort Sandıklı  sürekli olarak yaz, kış demeden gelen yabancı ve türk misafirlerine her daim en iyi ve en konforlu hizmeti sunmak için çabalıyor. Ayfon da Hüdai Kaplıcaları konumunda bulunan ve 36 bin metre karelik alan içersine kurulan Safran Termal Otel Sandıklı gelen ziyaretçilerinin her ihtiyacını karşılamaktadır. Otelin kalitesi ve üst düzey konforu ile siz saygıdeğer misafirlere yeni bir termal keyif anlayış olanağı sağlamaktadır.

SAFRAN THERMAL RESORT HOTEL

Safran Termal Otel Sandıklı, 292 adet otel odası ve 60 adetlik de apart odası  ve toplamda 1100 yatak kapasitesi ile konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Otelde bulunan kral dairelerinde, corner süitleri, aile odaları, deluxe apart odaları ve engelli odalarında siz değerli misafirlerimiz için tüm detaylar düşünülmüş olup 5 yıldızlı termal otel standartlarında ağırayacak konfora ve olanağa sahiptir. Safran Termal Otel Sandıklı otel içerisinde 5 adet paranomik ve kapalı asansör ile hizmet vermektedir. 1 adet asansör ise acil durumlar için geniş kapasiteli dizayn edilmiştir. 24 açık lobby bar, otel içerisinde bulunan oturma alanları, disko ve canlı müzik aktivitesi için ayrılan bölüm, kitap okuma alanı ve oyun salano ve tüm müşterileri kapsayacak ana restorant bulunmaktadır. Spa merkezi son teknolojiye göre uygulanmış olup bay ve bayan olarak ayrılmıştır. Otel de kalmak yerine sadece toplantı ve organizasyon yapılabilmesi içinde ses ve ışık sistemlerinin son teknolojiye uygun olarak yapılmış konferans binası mevcuttur.

2 YorumBir Yorum Bırakın

  • Her şey düşünülerek dizany edilmiş, iç yapısı dış yapısı olsun gerçekten çok başarılı. Ayrıca bir çok su aktivitesi termal olması size diğer otellere göre daha iyi bir hissiyat kazandırıyor çünkü termal suyun ayrı bir özelliği var.

  • Termal otel dendiği zaman başta gelen otellerden birisi, tatildeyken size verdiği sağlık anlatılmayacak bir şey hem o kadar genişki istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz imkanlara sahip.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *