Afyon Sandıklı Thermal Park Resort Spa & Convention Center

afyon termal otel fiyatları

Afyon Termal Oteller bölgesine kurulmuş olan Sandıklı Termal Park Resort&Spa Convention Center 10 Nisan 2010 tarihinde hizmete girmiş olup siz değerli misafirlerin her daim uğradığı kapı olmuştur. 5 yıldızlı termal otel konseptinde olan otel Afyon’un Sandıklı ilçesine 6 km Afyon’un merkezine 60 kilometre uzaklıktadır. Konumu itibariyle Afyon merkezine biraz uzak olsa da siz ziyaretçilerin her daim istedikleri her şeye ulaşabileceğiniz gerektiğinde otelin servis hizmetini kullanabileceğiniz hizmet kalitesi sağlamaktadır. Sandıklı Termal Park Resort & Spa Convention otelin vizyonu kurulduğu günden itibaren siz değerli ziyaretçilerine misafir olduğunuz her an mutlu vakit geçirerek termal otel konseptinin de en üst konforunu sizlere yansıtmak.

SANDIKLI THERMAL PARK SPA VE SAĞLIK MERKEZİ

Yunus ve Emre isimli iki bloktan oluşan otel, 156 standart, 28 aile suiti, 13 adet havuzlu & balkonlu oda, 3 adet Engelli oda, 2 kral odası, 2 engelli odası olmak üzere toplam da 226 odası olup 642 de yatak kapasitesi vardır. Otelde bulunan odalarda ziyaretçilerin her ihtiyacı düşünülerek dizayn edilmiş olup konforu en üst seviyeye çıkarmışlardır.

Sandıklı Termal Park Resort&Spa Convention otelde bulunan tesis özelliklerinde ise fitness center termal büfe, havuzlu su kaydırakları ve çocuk havuzlarıyla tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyoruuz. SPA bölümünde bulunan uzman kadromuz ile de her türlü termal otel konseptini karşılamaktayız. Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimiz ile de uzman doktorlar ile sizlere hizmet veriyor.

 

            

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *